Kodu > Uudised > Sisu
MIS MÄNGIJAPAHAD PILLOWS MÄNGUA KASUTAGE MÄNGU ​​PAREM?
- Nov 02, 2017 -

On üllatav, kui paljud inimesed valivad oma madratsi ja voodilinad hoolikalt, kuid pööravad vähe tähelepanu nende padjakvaliteedile. Muidugi on mugav madrats üks olulisemaid elemente, et saada suurepärane öö magada, kuid kui te magate ebapiisavalt toetatud paditel, võib teil olla oht, et valu tekib kaelal.


Mõned padjad on pehmed, et ei anna toetust, ja muud padjad võivad olla nii tugevad, et nad sundivad pea ebaloomulikku positsiooni ja see võib põhjustada tõelist valu kaelas. Me arvame, et igaüks peaks oma padjadest kõige rohkem ära kasutama ja iga padja peaks olema piisavalt pehme, et olla mugav, kuid piisavalt selgesti peaga ja kaelaga, et vältida valulisi ja väsinud lihaseid ja liigeseid.


新闻2.jpg


Miks mälu vahtpadjad aitavad teil magada paremini?


Memory foam padjad on ideaalse kaasneva mugavuse mis tahes voodis. NASA poolt välja töötatud unikaalselt kujundatud materjalist valmistatakse mälu vahtpolstri abil hoolikalt iga väike luu oma kaela sisse, et tagada pea ja kaela hoidmine ideaalselt paigas, olenemata sellest, millises asendis sa magad. Materjal vormib sujuvalt iga kõvera suunas oma peaga, kõrvade ja kaelaga, et anda lõplik toetus ning pärast ühe või kahe öö mööduva mälu vahtpadi, see võiks olla ilmutus magamiskohta.


Ei ole vaja muretseda ülekuumenemise pärast, kuna vaht on loodud hingavast materjalist, et hoida keha ja pea ideaalses temperatuuris. Erinevad siledad padjapüürid, mis pakuvad seda lisakoormust, pole padjad kunagi olnud nii mitmekülgsed. Iga kõvera vormimine igale ajajärgule ja tagasitõmbumine kujule, kui seda ei kasutata, on lõõgastav uni lihtne saavutada olenemata sellest, millisel viisil te unereerite.


Ideaalis tuleks kasutada mälu vahu-madratsi ja padja, et anda absoluutne maksimaalne rahulolu ja täiuslik öö magada. Mälu vaht vähendab liigeste survet ja öösel une tähendab seda, et päevaga on asju lihtsam lahendada, võib väsimus suureks probleemiks, kui aja jooksul muutub unetus. Mähatava vahu padjaga võib rahuliku une tõttu olla lihtsam saavutada materjali disain, nii et viskamine ja pööramine võiks olla mineviku asi.


Me teame, et uni on tähtis ja tõesti väga väärtuslik asi, mis pakub rahustavat ja lõdvestavat uinumisviisi. Mälu vaht on selline innovaatiline materjal ja see võib olla vastus raskustele magama, kuna see võimaldab keha tunda peaaegu kaalutuust ja pehmendada seda, on kergem magada ja une kvaliteet on kõrgem. Loomulikult on parim viis mälu vahtpolstri eeliste leidmiseks proovida ennast ise, miks siis mitte näha, kuidas teie magamist saaks muuta selle imelise vahu võimega?


Memory Foam Pillow.jpg