Kodu > Uudised > Sisu
Dog Bone Shape Memory Foam Autode Pea Puhastamine Kaelapadja
- Jul 06, 2017 -

Tooteomadus

 1. Leevendab survet:
  Avatud raku struktuuriga voolab rakkude vaheline õhk, kui padi on survestatud välisrõhuga, nii et stressi saab kogu kontakti pinna ulatuses ühtlaselt hajutada, mistõttu tunnete end nagu vee või õhu ujuvuseks.
  2. Temperatuuri tundlik / automaatne deformatsioon:
  See võib automaatselt deformeeruda vastavalt teie kehatemperatuurile, kui hingeldamine, selle elastsus suureneb, kui teie kehatemperatuur langeb, reguleerib padi oma pehmust. Selle funktsiooni abil saab padi kasutamine muuta oma pea ja kaela stabiilseks, vähendades nii jäikust kui ka vältimaks emakakaela selgroo probleeme.
  3. Antibakteriaalne ja liblikõieline:
  Aeglane tagasilöögi mälu vaht võib pärssida seente kasvu ja tõrjuda stimuleeriva lõhna. See funktsioon tundub silmatorkavam, kui magamise ajal on higi või sülg.
  4. Õhu läbilaskvus ja niiskuse imendumine:
  Memory foam on valmistatud polüuretaanrakust, kusjuures iga rakk on seadme vahel ühenduses, kui see on survestatud välisrõhuga, õhku raku vahel voolab, seega on see suurepärane niiskuse imendumine ja hingav omadus.

  Toote tehnoloogia
  Memory foam on polüuretaan, mille lisakemikaalid suurendavad viskoossust ja tihedust. Seda nimetatakse tihti kui "visko-elastne" polüuretaanvaht või madala resistentsusega polüuretaanvaht (vt LRPu). Suurema tihedusega mälu vaht pehmendab keha soojust, võimaldades sellel mõne minuti jooksul sooja keha vormida. Madala tihedusega mälu vaht on rõhu suhtes tundlik ja vormib kiiresti selle keha kuju, mis seda vastu surub, pärast surve eemaldamist tagasi algsele kujule. Vahtmaterjali taastumise kiirem kiirus pärast kaalu eemaldamist on mõnikord väidetavalt mälupuude madratsitootjate eeliseks, kes võivad rääkida "uuema põlvkonna" vahust "kiirema taastumisega".

 2. Deqing Pinze hometextiles Co., Ltd., on spetsialiseerunud mälu vahttoodete Hiinas toodangule.
  Pinze asub Deqing Huzhou'is, Hangzhou on vaid 45-minutilise autosõidu kaugusel ja Shanghai lennujaamast kaks tundi ning logistiliselt ka Shanghai sadamasse ja Ningbo sadamasse.
  Selles on esitatud üle viie aasta pikkune ajalugu, mis kvalifitseeris Pinise rikkaliku kogemuse võrreldes teiste kolleegidega.

 3. Võta meiega ühendust
 4. Ettevõte: Deqing Pinze Kodutekstiilid, Ltd

 5. Tel: + 86-572-8832700

 6. Faks: + 86-572-8832500

 7. Mobiil: +8615325829677

 8. Müügijuht: Kevin Xu

 9. E-post: kevin@pinzehometextiles.com

 10. Lisa: Changhong East Street 858, Wukang linn, Deqing maakond, Huzhou provints, Hiina, Zhejiang linn.