Kodu > Uudised > Sisu
Padi Lit Summer Elutuba kajastada elujõudu Värvus
- Apr 25, 2017 -

Tagasi kodus kõikjal, padjad väike, kuid selle erinevaid värve, materjale ja teiste rikaste erinevad kollokatsioonimeetodid režiimis saab näidata erinevaid elustiili, väike padi kollokatsioonimeetodid ka eriti tähelepanu pöörama, vastavalt üldisele keskkonna valida värvi, ühtlustada atmosfääri ruumi.

Elutuba: elutuba padi peaks kõigepealt kaaluma funktsionaalne faasi, kollokatsioonimeetodid ja diivan või tool stiili värvi, et tõsta esile omadusi Kodu sisustamine, elegantne ja rahulik. Patju elutuba diivan peaks inimesed istuvad mugavalt ja õnnelikud, kui nad on taasühinenud või meelelahutuslik. Padi on vaja ka kombineerida ümbritseva tarvikud saavutada ühtsust ruumi stiili.

Card: kaardil on tugev funktsioon ja istmepadja kollokatsioonimeetodid peab kaaluma teki pindala on väike üldiselt padi ei tohiks olla liiga suur, ostke teki ruumi. General kaardi värvid on peamiselt tavaline, et üldise värvi padjad ja restoran sarnased või rohkem hüppeid on vastuvõetavad. Aknaid pehmendada taustavärvi ja taustavärvi ruumi suhteliselt vaikne ruum, nii värvi kõikjal võimalik modereerida helge, keerukas muster, ja lisaks vaip padi üksteise vastu, ja tapeet värvi ka omaks üksteist saavutada ühtsust ruumi.

Magamistuba: magamistuba padi peamiselt panna voodi, dekoratiivsed tugev. Niipalju kui võimalik seljatoega ja värv on peaaegu voodi, rõhutades teema vaikne magamistuba, võib segamini mõned eredad värvid segamini. Kui kasutate sama tooni kogu ruumi, padi ei ole silmapaistev ja ruumi on ka igav ühe. Niipalju kui võimalik, värvi padi on sarnane värvi tapeet või voodikate või kohandada määral sügavust, mitte ainult saavutada üldist ühtsust, vaid ka rohkem värvi kihid.