Kodu > teadmised > Sisu
Mälu vahtpolstri eelised
- Oct 19, 2017 -

Mälu vahtpolstri eelised

Lõppude lõpuks, kui te kavatsete vähemalt mõne järgmise aasta jooksul oma raha investeerida, on hea mõte kaaluda head ja halba, et teha teadlikke otsuseid. Võttes arvesse, et Memory Foam Padjad on arvukalt kujundeid, variatsioone ja kasutusviise, arutleme allpool tervikuna, mitte ühegi konkreetse tüübi alusel:

Valuannete leevendamine: tänu rõhuasetusele, mis leevendab vahu iseloomu, vabaneb see kaela, õlavarre ja seljavalu, võimaldades lihastel täielikult lõõgastuda ja valamu sisse lüüa, kuid võimaldab samal ajal ka toetust.

Spinaalne joondamine: võimaldades gravitatsiooni- ja survetundlikkust, mis muudab selle vormi ja sobib, jätab selg selgelt joondatud, eriti magades seljal või küljel.

Hüalogeenne: neid peetakse hüpoallergilisteks nõrkadeks (anti allergia) tänu unikaalsetele omadustele vahu sees, mis vähendab tohutult hallituse ja maja tolmulestade tekkevõimalusi, nii et astmahood või muud allergilised ja hingamisteede reaktsioonid oleksid harvemad ja raskemad.

Hügieeniline: Purustatud mäluvahu padi on tavaliselt masinapesu, kuid kontrollige kõigepealt tootjate hooldusjuhiseid. Kujukesed aga ei peaks pesumasinasse minema, vaid selle asemel võib eemaldada ja pesta.

Tugevus: Mõned inimesed armastavad kindlaid nõusid, ja neile, kes seda teevad, on need kindlasti teie jaoks. Erinevalt arvukatest teistest, mis võivad olla pehmed ja pliisid, on keskmine tihedus keskmise tihedusega.

Toetus: Üldiselt on viskoelastse vaht väga toetav täidis, eriti kui seda kasutatakse kontuuriga tüüpides (mida sageli nimetatakse ka tagasipeegeldavaks padjaks). Nad teevad suurepärast tööd, hoides ülakeha kogu öö jooksul.

新闻2.jpg