Kodu > teadmised > Sisu
Mälu puuvill, teile nullrõhk une
- Apr 25, 2017 -

Tänapäeva ühiskonnas, eriti tänapäeva Interneti ajastul inimeste elu on läbinud muutusi globaliseerumise ka välja maailma tagurpidi, on jõudnud 3 korda, ikka veel traditsioonilisi une madrats on pehme ja kõva võitlus ja pikkus une ujuvad pinnal probleem. Tegelikult tuum probleem on, et traditsiooniline magada ei suutnud vabastada rõhu keha, traditsiooniline magada on võrdsustada stress uni, uni mugavust, põhinõudeid ei saa garanteerida. Sleep vajab kaasajastamist ja mugavus kaasaegne ühiskond saab tagada vaid nulliga survet.

Kogenud tõeliselt kõrge kvaliteediga puuvilla mälu klientidele ütles: lamades mälu madrats, nagu pilve mugav, mugav magada tunne on saadud nullrõhk madrats eriline mälu puuvilla materjali, viskoelastse unikaalne struktuur ja aeglane taastumine mälu omadused puuvilla, täielikult ära ja lagunevad surve inimkeha madratsi kehal, kõrvaldama vastujõud, rõhk kontaktpunktide erinevuse kipub null. Keha tunneb kõrge kvaliteediga leevendamine ja mugavus.

Zero surve madrats, mis on sümbol une arvesse nullrõhk ajastu. Zero mälu madrats vastavalt inimkeha esitama eri toetust, nagu pilv tuge ja ümbritseb keha, lase keha loomulik ja lõdvestunud seisundis, vähendada visklemine une suurel määral, et aidata meil magada ja säilitada une kvaliteeti, lase alla hommikul võib olla täis elujõudu ärkama.