Kodu > teadmised > Sisu
Kuidas valida padjad
- Aug 08, 2017 -

Kuidas valida padjad

Kaela pikk halb asend on emakakaela spondüloosi algpõhjus, mis ei sisalda ainult igapäevast tööd ja meelelahutust, öösel une kaela halva seisundi korral, kuid ka seda ei saa ignoreerida ja põhjustada une kaela halva asendi korral

Peamine põhjus pole padi jaoks sobiv.

Täiskasvanud elu umbes 1/3 ajast kulub unel, unarusse paigutatud padi, nii kaela lihaseid kui ka muud kudede väsimust ei saa taastada ja ei suuda säilitada emakakaela lüli füsioloogilist kumerust. Isegi pea verevarustus ja uni, kui hingamine mõjutab pika aja jooksul emakakaela spondüloosi.

Seepärast on hädavajalik teaduslik valik padjapadi, õige padi ei saa mitte ainult vältida emakakaela spondüloosi, vaid ka konsolideerida emakakaela spondüloosi ravi, aeglustada haiguse progresseerumist.

Inimese selgroo normaalsel seisundil on neli füsioloogilist painutust, kael kerge eelseisundis, mida nimetatakse kaela lauluks.

Inimeste mehaanika põhimõtete kohaselt võib uneprotsessi hea padi toetada normaalse kaela pea ja kaela, hoida kaela lihaseid, sidemeid täielikult lõdvestunud tasakaalu ja säilitada seljaaju jõudu isegi jõu.

Teaduspadi

Kõrgema punkti pealmine padi peaks olema kaela keskosas (vastab esimesele neljale emakakaela lülisambale), nii et padi, kaelus, mis asetseb samal ajal padja lähedale kaela kõverdumisel, hoiavad padi kaela füsioloogilist kumerust , stabiilne emakakaelavähk. Pea sügavuse sügavus ainult selleks, et säilitada lülisamba ja rindkere lülisamba kumerus, soodustab ülejäänud ümbritsevat kudet, padi külg, kui kaela keskosas paiknev tugipunkt, padi kõrgus, et hoida horisontaalset asendit lülisamba, pea puudumine või emakakaela külg painutamine, õlg puudub kaalurõhk.

Padja valik

Padjapudel peaks olema sarnane kaela materjali pehmete kudede elastsusega, et vältida selle tekstuuri liiga tihti või kergesti, et tekitada kompressioonist tingitud kahjustusi, seega on täitematerjali ühised omadused hea läbilaskvus, plastilisus, deformatsioon mitte paindlik, soodustab une ja lihaste lõõgastumist. Kliiniliste uuringute kohaselt on parem tüvirakkude padi parandada ja leevendada emakakaela spondüloos.

Täna paljudele inimestele, kellel on padjapõhja mõiste taga, ignoreeritakse padi rolli, emakakaela tervisealased teadmised on vaesed, padjad on vabalt valitud, asetatakse ebamõistlikult ja teadusliku padi kaudu, nii et padi kõrgus, laius, kumerus, pehmus, Restore emakakaela lüli staatiline ja dünaamiline tasakaal, et säilitada kaela lihase lülisamba füsioloogiline kumerus, vähendada kaela lihase pinget, kaela ja lihase lihaste väsimuse kõrvaldamist, parandada une kvaliteeti, emakakaela haiguste ennetamine ja ravi ning tervishoius on positiivne mõju.

Nagu öeldakse: üks kolmandik inimese elust veeti voodis, seega on padja tähtsus iseenesestmõistetav. Mitte ainult mugav, kõige olulisem on loominguline!

Ettevõte: Deqing Pinze Kodutekstiilid, Ltd

Tel: + 86-572-8832700

Faks: + 86-572-8832500

Mobiil: +8615325829677

Müügijuht: Kevin Xu

E-post: kevin@pinzehometextiles.com

Lisa: Changhong East Street 858, Wukang linn, Deqing maakond, Huzhou provints, Hiina, Zhejiang linn.

Ametlik kodulehekülg: http://www.chinamemoryfoams.com