Kodu > teadmised > Sisu
Õige kasutamine kaelalüli mälu padi
- Apr 25, 2017 -

Lülisamba kaelaosa on kinnitatud silindrilise pinna pad kannaosas kaela paigale õlga. Ühest küljest on padi saab kasutada veojõu ja venitamine kaelalüli ja võib takistada kahe tekitatud loomulik pea raskuskeskmes.

Hooldus: padi võib pesta, padi ei saa pesta. Vältida kokkupuudet.

1 ülejäänud või une enne emakakaela padi padi kaela või pad taga kaela õlgade asendit.

2 pool magab poos, mõju ei ole hea, peamine leevendust on mingi magamise asendi all kaelalüli väsimus ja pinge, samuti vastama loodusliku harjumus magada.

3 emakakaela padi 1-10 päeva polstri asendit tuleb asetada positsiooni tagumise juure kaela asukoha tagumise juure kaela on kõige tõhusamad kohanemise ja seejärel vastavalt nende kõige mugavam tunne pad .

4 päeva enne kasutamist, kui puudub harjumus ja ebamugavustunne, võib olla asjakohane vähendada kasutamise ajal enne magamaminekut ja ülejäänud aeg, kohanemisvõime taga kaela padi, ei pea öösel pad, ja muud sümptomid, võib olla pad rohkem aega, siis teatud aja peaks olema pad ise vastuvõtmise on see.

5 kaelalüli padi kaela ujuva tunne, pea taha ja kaela raskust on mõned normaalne valu ja tuimus, kuid peagi harjumused ja sümptomid kadusid, kogu öö pad eriti öösel, pidev magamiseks tagaküljel ei vasta patsiendi seisundi või soovitame kaks korda kasutada iga päev, kogu öö ilma pideva kasutamise, mitu korda päevas, iga kord selili aeg ei ole liiga pikk, kui kohandatud, võib öösel magab tagaküljel ja pool looduslike magada.