Kodu > teadmised > Sisu
Kas mälu vahtpadjad hindavad?
- Dec 09, 2017 -

Kas tasub maksta mälu vahtpadi jaoks raha?

Tempur Pedici, Serta Icomfort, Comforpedic ja teiste populaarsusega kirjutus kirjutavad seinale ja see oli lihtsalt aja küsimus, enne kui mugavus nõudis, et ostjad saaksid paremini tundma mälu vahtpadi. Kauplustes ja veebis pakutavad padjavalikud on peaaegu lõputud, kui arvestada liiga palju stiile ja tüüpe. Padja hinnad on kõik üle kogu, mis tekitab küsimuse, on mälu vahtpadjad hinnaga väärt?

Miks inimesed ostavad mälu vahtpadi

Vastavalt väga lugupeetud veebisaidile "Sleep Like The Dead", kes küsitles peaaegu 4000 inimest, sai mälu vahtpadjad tervikuna C-klassi ja 76-protsendise rahulolu hinnangu, mis on meie raamatult silmapaistvam kui midagi, mida enamus inimestel on tõesti raske valida. Kahjuks võrreldi seda teist tüüpi padjaga, mis ei pruugi selle tarbijarühma jaoks töötada, sest mälu vaht ei ole kõigile mõeldud. Oleksime pidanud lisaks sellele võrdlema ka selle klassi teiste padjadega. (Vahtpadjad) Padjad nagu sirge polüuretaanist või lateksist padjad, et saada tõelist pilkupõlemismõõdustust sarnaste samalaadsete padjadega võrreldes, kuna need kliendid harva ostavad muud tüüpi padjaid, nagu alla, sulgi või polüesterkiudusid.

Mis oleks võinud kaasa aidata niisuguse kõrge nõustumisega nende padi eest?

Vastupidavus

Kui eluiga ulatub 2,5 aastat ja keskmine hind on 17,60 dollarit aastas, siis on päris lihtne mõista, miks rahulolu oleks nii kõrge. Need unikaalsed padjad pakuvad mõningaid väga samasuguseid survet vähendavaid funktsioone, vastavaid võimeid ja öösel mugavust, mis on leitud visko või mälu vahttüüpi madratsites. Seda seetõttu, et need on valmistatud samadest materjalidest, mida leidub nende õdarahvade mälu vaht madratsites.

Hind

Nende hinnanguid hinnati 12,00- 160,00 dollarini nende arvustuses ja neile anti ainult C +, kuigi ostjad tasusid keskmiselt vaid 44,00 dollarit, mis oli alla 1/3 kõrge hinnaga padjast, mida nad arutasid. Usume, et selline suur hinnavahe valida ja selline madal keskmine tootekulu, mida tarbijad kasutaksid tohutult valikutest tootevaliku ja erinevate hindade valimiseks.

Toetav

Need on vormitud, mis sageli võib põhjustada vähem valu, mis muudab üldiselt end paremaks. Padjad on mõeldud mitmesuguste magamiskohtade jaoks, kaasa arvatud tagumine, külg ja kõht. Andmed olid järgmised:

Tagasi magama sõbralik: B

Kõhu magamine sõbralik: C

Külaline uni sõbralik: C

Me tundsime, et need klassid olid madalad, arvestades, et enamik neist padjadest pakuvad 4 ", 5", 6 "ja nii edasi. Sellised padjad toetaksid erinevaid kehakujundeid ja suurusi, et lahendada vastuväiteid, mille tulemuseks olid keskmised C-, C- ja B-reitingud. Madalad klassid olid tõenäoliselt tingitud sellest, et koolitatud une spetsialistid ei saanud abi, et aidata nõela õigel valimisel ja suuruse määramisel. Lisage, et enamus on ostetud kaubamajadest nagu Wal Mart ja Target ning suurte kastide kauplustes nagu Costco ja Sam on riiulitest, siis on suutmatus proovida padi, lamades madratsil. Ostjad vajavad katse puhata, et hinnata mugavalt padi mugavust, sobivust ja toe kvaliteeti. Madratsipoodi kasutamine aitaks paremini valida paremaid valikuid, mitte osta riideid ja käsitsi ilma sobivate katseteta.

Lihtne puhastada

Vt padi juhend. Enamik sisaldab eemaldatavaid ja puhastatavaid tõmblukuga kaante.

Puhastamine

Ei ole vajalik valatud või ettevalmistatud padjaga.

Vähem allergia probleeme

Väidetavalt on mälu vaht antimikroobne ja vastupidav allergeenidele, mis võib põhjustada mitmeid tervisega seotud probleeme.

201711020847334085807.jpg